Izolacje oraz osuszanie budynków

By in
No comments

Pojawienie się wilgoci w fundamentach czy murach jest zjawiskiem często występującym zarówno w budynkach starszych, jak i nowszych. Do zawilgocenia ścian może dojść w wyniku zalania mieszkania, które może być spowodowane uszkodzeniem przewodów systemu wodno-kanalizacyjnego budynku. Zawilgocenie murów może być wywołane też przez inne czynniki.

Powinno się pamiętać, że osuszanie mieszkań poznań jest niezbędne, aby w wyniku wilgoci nie doszło do pojawienia się szkodliwych dla zdrowia człowieka grzybów a także pleśni.
Izolacje budynków – w jaki sposób zabezpieczyć mury przed wilgocią?
Firmy specjalizujące się w osuszaniu domów czy mieszkań posługują się nowoczesnymi metodami, które nie powodują ingerencji w fundamenty oraz konstrukcję budynku, czyli są bezpieczne i nie generują dodatkowych kosztów. Pamiętajmy, że w przypadku niepokojących objawów, czyli wilgoci pojawiającej się na ścianach możemy korzystać z rozwiązania, jakim są hydro ekspertyzy poznań. Są to specjalistyczne usługi wykonywane za pomocą fachowego sprzętu obsługiwanego przez przeszkolonych a także wykwalifikowanych pracowników. Po stwierdzeniu kłopotu firma przystępuje do uszczelnienia warstwy izolacyjnej. Na prawdę bardzo często używa się iniekcje ciśnieniowe murów poznań. Jest to metoda, która polega na wywierceniu niewielkich otworów, przed które pod ciśnieniem wtłaczane są substancje uszczelniające, na przykład żywice epoksydowe. Jest to forma, która nie narusza fundamentów i jest przeznaczona do odtwarzania hydroizolacji zarówno poziomej jak i pionowej.

Więcej informacji: hydro ekspertyzy poznań.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz