Jak wybór krzeseł do biura wpływa na wizerunek firmy?

By in , ,
No comments

Wizerunek firmy to nie tylko tworzenie dobrego wrażenia, układanie informacji dla konkretnych akcji promocyjnych czy innych kampanii promocyjnych. To nie tylko upowszechnianie się w mediach i skuteczna współpraca z kontrahentami i klientami. Udowodniono, że za dużą część PR-u odpowiadają sami pracownicy. Jeżeli pracownicy są zadowoleni, tryskają energią i zdrowiem, to o kilka chętniej będą się pozytywnie wypowiadać na zagadnienie indywidualnej firmy. Poniżej przedstawiam jeden z mniej popularnych (ale bardzo ważnych) sposobów na pozyskanie takiego w chwili obecnej dobrego efektu. Możesz nie uwierzyć, niemniej jednak krzesło do komputera rzeczywiście ma znaczenie!

Jeśli Twój pracownik będzie zmuszony przez osiem godzin siedzieć na niewygodnym krześle, które dodatkowo powoduje skrzywienie jego kręgosłupa, bóle i ogólny dyskomfort ciała, to mniej chętnie będzie wypowiadał się pozytywnie na zagadnienie pracy, a tym samym w mniejszości wypadków będzie promował Twoją firmę. Dobrym pomysłem jest zatem skorzystanie z oferty takich stron jak krzesla-zdrowotne.pl. Istotne jest pewność pracownikom odpowiednio wygodnego stanowiska pracy. Dzięki temu wzrasta również jakość wykonywanych zadań.

Innym ważnym czynnikiem pomagającym tworzyć świetny wizerunek są ekskluzywne krzesła biurowe. To oczywiste, że jeżeli przychodzi do Ciebie klient i do siedzenia proponujesz mu mało wygodną pufę lub twarde i niezbyt eleganckie krzesełko, to nie zapamięta Cię na tyle pozytywnie, na ile byłoby to możliwe, gdybyś miał w zanadrzu komfortowe krzesło biurowe.

Pamiętaj: to od Twoich decyzji zależy, jak będziesz postrzegany przez pracowników i klientów.

Warto zobaczyć: meble biurowe Wrocław.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz