Markizy balkonowe

By in
No comments

Markizy są na prawdę bardzo często wybieraną osłoną przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Dzięki ich zastosowaniu możemy wytworzyć przyjemne zaciemnione miejsce, które sprzyja rozmowom i spotkaniom towarzyskim o każdej porze. To między innymi dlatego markizy tarasowe Pabianice są tak popularnym produktem.

Markizy – rodzaje i zastosowanie
Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje markiz. Są to markizy balkonowe, tarasowe oraz koszowe, które mają półokrągły kształt i są montowane nad wejściami budynków, np hoteli. Markizy tarasowe są na prawdę często wykorzystywane do zadaszenia ogródków restauracyjnych. Ich dodatkową pozytywną cechą jest to, że dzięki umieszczeniu na materiale, z którego zostały zrobione, spersonalizowanego nadruku, utrwalają w pamięci klientów a także przechodniów wizerunek firmy. Wybierając rozwiązanie dla siebie w dziale markizy Łódź, należy zwrócić uwagę na materiał z którego określony produkt wykonano. Zastosowane tworzywo powinno być przede wszystkim odporne na promieniowanie UV. Kolory nie powinny blaknąć dosłownie przy długiej ekspozycji. Warto także wybrać materiał impregnowany, który zabezpiecza przed wilgocią. Tkanina powinna być także odpowiedniej grubości, by nie ulegała przecieraniu czy rozdarciu.
Odrębnym rodzajem zabezpieczeń przed słońcem o zastosowaniu zewnętrznym są pergole tarasowe. Są wyjściem trwalszym niż markizy i idealnie wpisują się w aranżacje przestrzeni przy restauracjach czy hotelach. Ciekawym dodatkowym rozstrzygnięciem jest zastosowanie oświetlenia LED, które świetnie sprawdzi się w letnie wieczory.
Zobacz również: markizy reklamowe Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz