Wsparcie inwestora

By in
No comments

Posiadanie pomysłu na biznes to na nieszczęście nie wszystko. Najważniejszy jest wszakże kapitał, którego niestety najczęściej nam brakuje, gdy rozpoczynamy własną własną drogę jako przedsiębiorcy. W takiej okoliczności warto spróbować znaleźć potrzebne pieniądze, abyście mogli rozkręcić swoją firmę.

Jednym z najpopularniejszych sposobności jest oddanie części udziałów dla współudziałowca inwestycyjnego w zamian za potrzebne pieniądze. W ten sposób możecie pozyskać pieniądze na rozwinięcie waszej działalność gospodarczej zachowując jednocześnie władze nad firmą. Warto zatem pomyśleć nad tym rozwiązaniem, gdyż jest to perfekcyjny sposób na rozkręcenie firmy. Bez wątpienia na pewno jesteście ciekawe, jak znaleźć inwestora, który będzie chciał zlecić wam własne pieniądze.
Odpowiedz na pytanie gdzie szukać inwestorów jest dosyć prosta. Istnieje aktualnie wiele stron internetowych zrzeszających inwestorów szukających młodych, obiecujących firm na polskim rynku. Najtrudniejszym misją nie jest wcale znalezienie współudziałowca inwestycji, ale przekonanie go do waszego pomysłu. Właściwie każdy doświadczony inwestor posiada już na swoim koncie przynajmniej jedną klęskę dotyczącą inwestowania w młode firmy, dlatego są to osoby bardzo ostrożne. Musicie więc doskonale przygotować się merytorycznie do rozmowy z inwestorem, by przekonać go do swojego pomysłu. Wyłącznie wtedy będzie on skłonny zainwestować własne pieniądze w waszą firmę w zamian za udziały. Jeżeli inwestor uzna, że wasz pomysł jest słaby lub nie jesteście zdolni do jego realizacji, to odmówi wam wsparcia finansowego.
Źródło informacji: gdzie szukać inwestorów.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz