Czy warto grać na konsoli?

By in , ,
No comments

Osobom, które przez pełne życie grały tylko na komputerach stacjonarnych wydaje się, że zakup konsoli to nieopłacalna inwestycja. W praktyce jednak jest całkowicie przeciwnie i okazuje się, że to gracze konsolowi mniej wydają na sprzęt. Trzeba bowiem pamiętać, że zakup komputera do gier to dopiero początek, dosłownie jeżeli już zdecydowało się na najbardziej wydajną maszynę, jaka była dostępna w sklepie.

To oczywiste, że poradzi sobie ona z grami zaplanowanymi na najbliższe dwa – trzy lata, gorzej ma możliwość być z tymi tytułami, które ukażą się w przyszłości. Te gry na pc najprawdopodobniej będą miały lepszą szatę graficzną, a to z kolei spowoduje, że gracz będzie musiał pomyśleć o zmodernizowaniu komputera. W sytuacji konsoli takie rzeczy nie są praktykowane, zresztą wręcz nie byłyby możliwe. świetny sklep z grami w bardzo wielu przypadkach oferuje nabywcom możliwość wyboru czy interesują ich gry na konsole czy też nie, zatem mogą oni przy okazji porównać sobie przystępność tytułów na każdą z platform , a oprócz tego zaznajomić się z cenami. W ten sposób nie będą później żałować pieniędzy wydanych na którąś grę lub sprzęt do grania. Z reguły gry na xbox 360, ps3 albo inne nowe konsole są bardziej dopracowane od tytułów wydawanych na komputery, co wynika z tego, że gdyby twórcy popełnili jakiś błąd, to w przyszłości mieliby trudności z jego naprawieniem.

 

Gracze posiadają zatem gwarancję, że nabywając w sklepie nową grę zwyczajnie wkładają ją do napędu konsoli i grają. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o graczach komputerowych, którzy są przyzwyczajeni do licznych błędów.

 

Sprawdź również: gry sklep.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz