Czy warto grać na konsoli?

By in , ,
No comments

Osobom, które przez pełne życie grały tylko na komputerach stacjonarnych może się wydawać, że zakup konsoli to nieopłacalna inwestycja. W praktyce natomiast jest całkowicie inaczej i okazuje się, że to gracze konsolowi mniej wydają na sprzęt. Należy bowiem pamiętać, że zakup komputera do gier to dopiero początek, dosłownie o ile zdecydowało się na najbardziej wydajną maszynę, jaka była dostępna w sklepie.

To bezsporne, że poradzi sobie ona z grami zaplanowanymi na najbliższe dwa – trzy lata, gorzej może być z tymi tytułami, które ukażą się w późniejszym czasie. Te gry na pc najprawdopodobniej będą miały lepszą szatę graficzną, a to z kolei sprawi, że gracz będzie musiał pomyśleć o zmodernizowaniu komputera. W przypadku konsoli takie rzeczy nie są praktykowane, zresztą wręcz nie byłyby możliwe. Bardzo dobry sklep z grami w bardzo wielu sytuacjach oferuje nabywcom sposobność wyboru czy interesują ich gry na konsole czy również nie, zatem mogą oni przy okazji porównać sobie przystępność tytułów na każdą z platform , a dodatkowo zaznajomić się z cenami. W ten metodę nie będą w przyszłości żałować pieniędzy wydanych na którąś grę albo sprzęt do grania. Z reguły gry na xbox 360, ps3 lub inne nowe konsole są bardziej dopracowane od tytułów wydawanych na komputery, co wynika z tego, że gdyby twórcy popełnili jakiś błąd, to w późniejszym czasie mieliby trudności z jego naprawieniem.

Gracze mają zatem pewność, że kupując w sklepie nową grę po prostu wkładają ją do napędu konsoli i grają. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o graczach komputerowych, którzy są przyzwyczajeni do licznych błędów.

Sprawdź także: gry pc.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz