Piłka nożna przed komputerem

By in , ,
No comments

Cudowną serią gier jest Fifa. Została ona wykonana przez Electronic Arts , a oprócz tego EA Games już w 1994 roku! Gra do dzisiaj stale się rozwija. Tym sposobem możemy korzystać z różnych wersji Fify. Jakie one są?

Jedną z najpopularniejszych wersji tej gry jest Fifa world. Możemy w niej stworzyć własną drużynę piłkarską, którą musisz poprowadzić do zwycięstwa. Gra jest darmowa, ale ma też system mikropłatności. Jeśli więc chcemy mieć w naszej drużynie lepszych piłkarzy, powinniśmy zakupić Fifa world coins. Dzięki nim niewątpliwie odniesiemy wiele zwycięstw. W grze Fifa world możemy partycypować w meczach, które odbywają się na wirtualnych stadionach. To szansa na cudowną rozrywkę z internautami z całego świata!

Jedną z najnowszych gier z serii Fifa jest Fifa 15. Powstała ona w 2014 roku, dlatego jest pełna dodatkowych opcji. Oczywiście cel tej gry jest tożsamy. Musimy poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa, poprzez uczestnictwo w różnych meczach. Możemy wybrać karierę menadżera lub bawić się w pojedynczych spotkaniach. Fifa 15 posiada również system mikropłatności. Za pomocą Fifa 15 coins zdobędziemy lepszych i doświadczonych piłkarzy. Dzięki nim na 100 procent łatwiej nam się będzie uzyskiwać gole w różnych spotkaniach. Fifa 15 coins możemy zakupić na wielu wortalach. O ile natomiast nie chcemy płacić, nie powinniśmy na pewno tego robić. Darmowa rozgrywka też zapewni nam mnóstwo emocji. Dlatego prawie każdy z nas powinien co najmniej raz w życiu spróbować osobistych sił w kultowej grze, jaką jest Fifa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz