Dezynsekcja – profesjonalne usługi

By in
No comments

O ile jesteś właścicielem kamienicy znajdującej się w dużej aglomeracji miejskiej lub również mniejszej, w której znajduje się szereg mieszkań zajętych przez lokatorów to ciąży na Tobie szereg zadań. Powinno się zapewnić, żeby w środku oraz na zewnątrz panował ład i porządek. W okresie, kiedy rośnie trawa powinno się ją przycinać, ażeby teren wokół wyglądał estetycznie, jesienią powinno się grabić liście, jednakże zimą odśnieżać śnieg.

Jedną z powinności, którą regulują przepisy prawne jest deratyzacja. Jest to nic innego niż zwalczanie przy pomocy środków fizycznych, biologicznych i chemicznych wszelkiego rodzaju gryzoni, najczęściej szczurów i myszy. Obowiązek ten należy wypełnić w okresie od połowy marca do 1 kwietnia i następnie od 15 listopada do 1 grudnia, czyli dwukrotnie w ciągu roku.
Zważywszy na obecną porę roku, aktualny jest ten drugi termin. Aktualnie jest lato, ale dni szybko mijają i wraz z nadejściem pierwszych chłodniejszych jesiennych dni w podpiwniczonych pomieszczeniach zaczną się pojawić nieproszeni goście. Gryzonie doskonale wyczuwają nadejście chłodów i poszukują wówczas schronienia. W celu przeprowadzenia skutecznej deratyzacji najlepiej będzie, kiedy skorzystasz z oferty przedsiębiorstwa, które już od długich lat para się taką działalnością, posiada do tego profesjonalny sprzęt oraz przeszkolony personel. Zdecydowanie warto w tej kategorii skorzystać z propozycji firmy spełniającej wymienione kryteria, a o której więcej informacji uzyskasz odwiedzając stronę www.

Źródło informacji: dezynsekcja Konin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz