Nagrody dla dzielnego pacjenta

By in
No comments

Ze stuprocentową pewnością warto nagradzać wzorową postawę dziecka w gabinecie lekarskim czy też gabinecie stomatologicznym. Na szczęście obecnie na rynku mamy bogaty wybór akcesoriów oraz gadżetów motywujących dla najmniejszych pacjentów, np takich jak naklejki dzielny pacjent, które sprawdzą się zarówno podczas wizyty dentystycznej, jak także u lekarza pediatry czy na zastrzyku u pielęgniarki.
Dlaczego warto stosować nagrody motywujące dla dzieci?
Przede wszystkim wszyscy rodzice, jak również pediatrzy czy stomatolodzy przyjmujący niezbyt duże dzieci zdają sobie sprawę, że dla dziecka taka wizyta to niemały stres, a zatem na prawdę często płacz i krzyki.

Aby uniknąć takich trudnych sytuacji, warto używać gadżety oraz upominki, które poprawiają humor dziecku, jak również zmniejszają poziom stresu, dzięki czemu wizyta przebiega w miłej oraz bezpiecznej dla dziecka atmosferze. Dlatego też lekarze, jak również stomatolodzy coraz częściej wprowadzają na stałe do swojego gabinetu takie praktyczne i sprawdzające się rozwiązania, jak dzielny pacjent zabawki. Są to drobne upominki, które wręczane są dziecku w trakcie wizyty, najczęściej stosuje się różnego rodzaju breloczki, wisiorki, jak też artykuły szkolne, które nawiązują na przykład do dbałości o higienę zębów, a zatem są to np breloki w kształcie zębów. Dodatkowo, zabawki dentysta to także takie popularne gadżety jak klepsydry w kształcie zębów, opaski zaciskowe z nadrukami zębów czy także notesy. Dużą popularnością cieszą się również sprężynki ząbek do zabawy czy również pierścionki świecące z ząbkami.

Sprawdź tutaj: zabawki dentysta.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz