Najlepszy sposób na sprawdzenie nieznanego numeru

By in
No comments

Właściwie każdy z nas posiada niestety nieprzyjemne doświadczenia z telemarketerami oferującymi dla nas produkty przez telefon komórkowy. Tego rodzaju reklamy są najczęściej najbardziej niekorzystne dla klientów, gdyż decyzje musi podjąć w ciągu kilku minut. Znacząca większość tych osób jest również dosyć nachalna i wykorzystują presję czasu, by wymusić na nas konkretną decyzję.

Nic więc dziwnego, że stale powiększająca się ilość ludzi decyduje się na nieodbieranie nieznanego numeru. O ile zauważycie na swoim telefonie komórkowym nieznany numer dzwoniący z drugiego końca Polski, to zdecydowanie nie warto go odbierać. O ile numer ten należy do firmy zajmującej się marketingiem telefonicznym, to bez problemu znajdziecie go w internecie.
Prywatne numery telefonów komórkowych są oczywiście niedostępne w sieci i nie znajdziecie na ich temat żadnych informacji. Numer telefonu często wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w marketingu telefonicznych posiadają multum negatywnych komentarzy. Wystarczy, że wpiszecie konkretny numer na popularnej stronie www umożliwiającej ich sprawdzenie. Zaraz powinna wam się zaprezentować sterta nieprzychylnych komentarzy dotyczących danego numeru telefonu. Jeśli odbieranie połączeń oraz kłócenie się z telemarketerami jest dla was problemem, to z całą pewnością nie warto odbierać tych telefonów. Ich numer będziecie mogli bez najmniejszego problemu sprawdzić w internecie i wtedy dopiero zdecydować, czy warto oddzwonić pod wskazany numer. W ten sposób uniknięcie wielu niepotrzebnych nerwów oraz dodatkowo kłótni o własne zdanie.
Polecam: czyj to numer.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz