Nowoczesne kserokopiarki do biura

By in
No comments

W ofercie kserokopiarki Chorzów można odnaleźć zarówno leasingowane w przeszłości innym klientom jak i takie prosto z fabryki. W współzależności od swoich potrzeb możliwe jest dzierżawienie urządzeń zarówno obsługujących standardowy format A4 jak i dedykowanych do druku wielkoformatowego. Przykładowe proponowane marki do Develop, Sharp i HSM.

Dzierżawa kserokopiarek Katowice możliwa jest już w okresie pół godziny od rozpoczęcia procedury decyzyjnej. Po wybraniu własnego modelu wystarczy dopełnić formalności i czekać na decyzję. Gdy jest ona pozytywna, pozostaje jedynie podpisanie umowy.
Dla klientów indywidualnych, nieczerpiących z kserokopiarki Katowice jakichkolwiek profitów przeznaczona jest oferta wynajmu. Od dzierżawy charakteryzuje ją głównie brak profitów finansowych dla klienta.
Udostępniony do odpłatnego używania sprzęt podlega pomocy technicznej. Jest ona świadczona niezwłocznie po zgłoszeniu problemu. Na życzenie klientów możliwe jest również przeprowadzenie przeglądu technicznego urządzenia.
Poza wynajmem oraz dzierżawą sprzętu możliwe jest nabycie kserokopiarek HSM, Sharp a także Develop na wyłączną własność. W ofercie znajdują się również niszczarki oraz części zamienne i narzędzia eksploatycyjne do w zasadzie każdego modelu, jaki można znaleźć w ofercie.
Oferta jest niewiarygodnie kompleksowa. Dzierżawa kserokopiarek Katowice od lat spotyka się z entuzjastycznymi opiniami klientów. Dosłownie najbardziej wymagające osoby w tym gronie doceniają fachowe podejście w obsłudze technicznej sprzętu, a także w procesie decyzyjnym przyznawania sprzętu.

Dodatkowe informacje: kserokopiarki Katowice.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz