Nowoczesny i bezpośredni druk na plexi

By in
No comments

Wraz z rozwojem technologii nadruku pojawiło się coraz więcej opcji oraz powierzchni, które można zadrukować dowolną grafiką lub zdjęciem. Świat druku przeżywa drugą młodość, ponieważ nie zauważa już tylko reklamy, a coraz chętniej wchodzi w świat wystrojów zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Nowoczesną metodą udekorowania pomieszczeń, nadania oryginalnego, zindywidualizowanego nastroju jest bezpośredni nadruk na plexi.
Trwały druk na plexi, czyli na szkle akrylowym, to sposób druku polegający na na pokryciu powierzchni plexi specjalnymi tuszami, które są utwalane promieniami UV.
Zazwyczaj, ze względu na przezroczystość materiału, nadruk taki nanosi się na lewej stronie plexi – dzięki tej metodzie otrzymamy efekt krystalicznie czystego obrazu, jakoby umieszczonego pod powierzchnią plexi, ponadto całkowicie odpornego na ścieranie, gdyż czyszcząc taki obraz nie przecieramy powierzchni grafiki.
Obrazy na plexi cechują się niezwykłą żywotnością, nasyconymi barwami i wspaniałym efektem wizualnym. Nie jesteśmy zmuszeni do korzystania ze specjalnie obrobionych obrazów do druku,
gdyż możemy wydrukować jakiekolwiek zdjęcie na plexi. Druk na pleksi ze zdjęcia, które wykonaliśmy sami z pewnością pozwoli nam na uzyskanie niepowtarzalnego efektu, udekoruje nasze mieszkanie pięknymi chwilami , jak te z naszego życia.
Obrazy na plexi mogą pokrywać nawet całą ścianę, możemy pokusić się również na podświetlenie takiego obrazu od tyłu – osobiście nie znam osoby, której nie spodobałyby się podświetlane wydruki na plexi.
Miejsc, w których możemy wykorzystać takie obrazy można wyliczać bez liku – plexi do salonu będzie efektowe tak samo jak plexi w kuchni , a nawet pleksi w łazience.
Więcej informacji: zdjęcie na plexi.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz