Panele akustyczne

By in
No comments

Pamiętam jak kiedyś lubiłam videoblogi znanych twórców. Oglądanie z zachwytem weszło mi w nawyk. Podczas jednego z nagrań zastanawiałam się: Jak to jest tworzyć wideo? W tym celu zaczęłam interesować się sprzętem a także wyposażeniem do nagrywania.

Oto moje wnioski.
Pierwszy krok – bardzo dobry sprzęt? Bez niego branża video nie może istnieć. Zanim kupić panele akustyczne zajmij się poszukiwaniem sprzętu. Pierwsze, co musisz zrobić to mieć sprzęt do nagrywania. Może to być aparat a także kamera.
Jeśli chodzi o nagrywanie z telefonu to konieczne jest posiadanie sprzętu wysokiej marki. Twój telefon musi kosztować. Nie ma innego wyjścia. Wraz z ceną w każdym momencie idzie dobra jakość. Gdy kupisz telefon powyżej 1 tysiąca złotych masz pewność nagrań bardzo wysokiej jakości.
Nieco mniej wygodną opcją jest kamera. Pozwala ona na zdecydowanie wyższą jakość i cenę. Nagrania z kamery dużo różnią się od video z telefonu. Przy tym warto dokupić także mikrofon.
Drugi krok – studio nagrań? Jeśli nie pragniesz nagrywać w plenerze. Warto zbudować własne studio. Do tego celu przydarzą się panele akustyczne śląsk a także inne sprzęty. Do sprzętu nagrań zalicza się m.in. oświetlenie oraz statywy. Potrzebny może się okazać green screen. Płachta w jednolitym kolorze pozwala na stosowanie pewnej techniki obrazu. Polega ona na zamianie tła na komputerowy obraz. Ażeby należycie wygłuszyć pomieszczenie wspomnieliśmy o panele akustyczne do studia. Dzięki nim Twoje nagrania nie będą zagłuszane przez inne dźwięki z zewnątrz.
Polecamy: panele akustyczne.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz