Więźba dachowa

By in
No comments

Jeśli potrzebujemy na przykład desek do utworzenia elewacji budynku gospodarczego albo mieszkalnego, to możemy skorzystać z rozwiązania, jakim są wyroby tartaczne. Należy pamiętać o tym, że tartak oferuje między innymi deski tarasowe, ale też elewacyjne oraz na przykład przeznaczone na podbicie dachowe
Co powinno się wiedzieć na temat usług tartaku?
Wyroby tartaczne są pozyskiwane z surowców bardzo wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty. Takie surowce zostają dostarczone przez lasy, które objęte są planem racjonalnej gospodarki leśnej.

Trzeba wyraźnie podkreślić, że jeden z najpopularniejszych towarów oferowanych przez tartaki, to więźba dachowa. Są to elementy drewniane, które tworzą stelaż dachu i ich zadanie polega na przenoszeniu obciążeń z pokrycia dachowego na odpowiednie elementy nośne całego budynku. Co za tym idzie, taka więźba to podstawowy element bezpieczeństwa konstrukcyjnego budynku, dlatego powinna być utworzona tylko z elementów wysokiej jakości, które są moderowane pod kątem technicznym i na pewno nie zawiodą. A przy tym, tartak oferuje też inne produkty. Są to między innymi deski tarasowe, ale również pellet, czy deski, które służą do wykonywania rozmaite konstrukcji. Jak się zatem okazuje, z produktów tartacznych korzystają nie tylko i wyłącznie firmy np budowlane, ale też stolarze czy osoby indywidualne, które własną pracą wykonują różnego rodzaju konstrukcje z czy wzmocnienia konstrukcji. O ile więc potrzebujemy takich elementów, warto skontaktować się z tartakiem.

Sprawdź: tartak małopolska.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz