Wrózbici i horoskopy

By in , ,
No comments

 

W teraźniejszych czasach coraz większą popularnością w Polsce ciesz się wszelkiego rodzaju usługi wróżbiarskie , a oprócz tego wszelkie materiały związane z szeroko pojętą ezoteryką i magią. Kobiety i mężczyźni jak widać potrzebują kogoś, kto pomógłby im wyjaśnić jak potoczą się ich losy w przyszłości i bardzo chętnie wydadzą pieniądze na wszelkiego rodzaju seanse spirytystyczne czy intuicyjny tarot on-line. Wbrew pozorom nie tylko kobiety są zainteresowane takimi rozrywkami, niemniej jednak coraz w znaczącej liczbie sytuacji u wróżek czy wśród dzwoniących do telewizyjnych show wróżbitów, ukazują się mężczyźni. Choćby zapewne woleliby, ażeby znajomi lub rodzina nie dowiedziała się o ich aktywnościach na tym polu.

Zadziwiające jest to, że mimo tak negatywnej opinii większości Obywateli Polski na temat wróżbity Macieja czy Dawida, ciągle omawiana branża może liczyć na olbrzymią liczbę nabywców, wydających własne ciężko zarobione pieniądze na audycjach telewizyjnych zamiast na darmowy tarot u jakiejś staruszki albo horoskopy. Gwiazdy takich telewizyjnych show mogą liczyć na realnie bardzo przyzwoite pieniądze, za umiejętność zaciekawienia widza, wyciągania wniosków i w pewnym sensie lania wody przez kilka godzin na antenie.

Czy natomiast jest to tak faktycznie bardziej wartościowe niż jakiś prosty tarot darmowy miłosny w gazetce z programem telewizyjnym? Gdy przysłuchamy się temu co opowiada doświadczony wróżbita swoim słuchaczom i porównamy to z horoskopami, to przekonamy się, że w jednym i w drugim są w informacji rzeczy, które można dopasować do każdego człowieka i nie posiada to wiele wspólnego z magią, a wyłącznie z iluzją.

Zobacz: tarot darmowy.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz