Niebanalne gadżety reklamowe

By in , ,
No comments

 

Ulotki i bilbordy już dawno przestały przykuwać uwagę odbiorców i stanowić efektywny nośnik informacji reklamowych.

W obliczu takiej sytuacji jedynie kreatywne reklamy mają szansę przebić się i wywołać pożądany efekt.

Perfekcyjnym pomysłem są więc niebanalne, praktyczne gadżety takie jak przynajmniej koszulki reklamowe, których posiadacze będą równocześnie żywą promocją Twojej firmy. Staf noszący odzież firmową wpłynie nie tylko na pozytywne postrzeganie marki przez kontrahentów, ale też na swoiste przywiązanie do niej pracowników. Kolorowe polary i koszulki z nadrukiem logo, czy nazwy firmy pozwolą ją całkiem dobrze zapamiętać i zakotwiczyć w podświadomości nabywców.

Techniką wykorzystywaną przy produkcji odzieży reklamowej jest haft komputerowy. To dzięki niemu ubrania zachowają doskonały wygląd dosłownie mimo wielu prań i częstego użytkowania.

Innym, nowatorskim sposobem promocji firmy jest wręczanie dzieciom kontrahentów zabawek z logo naszej firmy. Miękkie maskotki reklamowe mogą stać się ulubionymi dobrymi przyjaciółmi maluchów, które będą ciągle przywoływać w pamięci ichniejszym rodziców skojarzenia w tym momencie z naszą firmą.

Dobrym chwytem marketingowym jest też zorganizowanie konkursu, którego laureaci zostaną obdarowani kubkami, ręcznikami, lub fartuchami z wyhaftowanym logo naszego biznesu. Te w większości wypadków używane przedmioty nie pozwolą im zapomnieć o ichniejszym ulubionej firmie, która je ufundowała.

Ceramika i odzież reklamowa rozpoczynają coraz bardziej wypierać z rynku tradycyjne formy reklamy oferując odbiorcom tak zwaną wartość dodaną w postaci sposobów ichniejszym wykorzystania w powszechnym życiu.

Zobacz: odzież reklamowa z nadrukiem.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz