Notatniki jako gadżety reklamowe

By in
No comments

Nie ma wątpliwości, że bez gadżetów reklamowych nieprosto dzisiaj wyobrazić sobie ogólnie rzecz biorąc reklama. Jak w tej roli sprawdzają się notesy reklamowe? Czy notatniki reklamowe to bardzo dobra inwestycja? Jak sprawdzają się notesy firmowe wręczane pracownikom?
Rola notesów reklamowych
Może się wydawać, że w bardzo wielu sytuacjach notesy reklamowe są nawet niezastąpione. Przede wszystkim, świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju konferencjach.

W trakcie tego rodzaju wydarzeń wszelkie notesy są bowiem konieczne. Goście konferencji od razu zaczynają więc korzystać z otrzymanych notesów reklamowych. Zamieszczają w nich przydatną tekst konferencji, do której pewnością będą wracać w późniejszym czasie. Tym samym, stale będą sobie przypominać o danej firmie, widząc jej logo. Prócz tego, istnieje duża szansa, że inni ludzie również będą mieli kontakt z notesem.
Notesy firmowe
Innego rodzaju gadżetami reklamowymi są notesy firmowe. Tego rodzaju notatniki wręcza się pracownikom, by wykorzystywali je w biurze , a dodatkowo poza nim. Z pozoru mogłoby się to wydawać bez sensu, gdyż nie trzeba wszak reklamować firmy pomiędzy jej pracowników. Jednakże, należy pamiętać, że pracownik wychodzi z notatnikiem z biura. Jeżeli będzie korzystał z niego w domu, zobaczą go domownicy, a możliwe, że też dalsza rodzina i przyjaciele. Tym samym, zasięg firmy będzie rosnąć, ze względu na coraz większą popularność logo. Notatniki firmowe pełnią zatem bajecznie ważne role w budowaniu marki.
Jakie powinny być notatniki reklamowe?
Zarówno notesy firmowe, jak i notatniki reklamowe przeznaczone dla klientów powinny posiadać bezdyskusyjne dokładnie określone cechy. O co chodzi? Głównie musza być one praktyczne. Chodzi o to, ażeby były należycie spore i przejrzyste. Rzecz w tym, aby nie tylko i wyłącznie były produktami reklamowymi, ale też by można było z nich na co dzień skorzystać.
Źródło informacji: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a5.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz