Na czym polega masaż głęboki?

By in , ,
No comments

Masaż głęboki trzeba do grupy masaży leczniczych, dzięki którym można zdziałać cuda dla naszego zdrowia i wyglądu. Masaż głęboki przede wszystkim daje możliwość wymodelowanie sylwetki i szybsze schudnięcie. Dzięki temu, że głębokie masowanie usuwa nadmiar tłuszczu ze skóry, możliwe jest usunięcie cellulitu, zmory współczesnych kobiet.

Na czym polega masaż głęboki? Jest to inaczej mówiąc masaż ciśnieniowy. Działa na tkankę łączną znajdującą się w mojej skórze. Tkanka łączna znajduje się wszędzie. Najłatwiej jest do niej dotrzeć niewątpliwie na udach, a najtrudniej na twarzy. To obecnie tkanka łączna na twarzy jest istotna dla masażystów w tej dziedzinie: dzięki rozmasowaniu tkanki łącznej możliwe jest poprawienie rysów twarzy, pozbycie się podwójnego podbródka.

Masaz gleboki Poznan zwany jest przeciwnie endermologią. Jest on uprawiany w gabinetach medycyny estetycznej, niemniej jednak także w gabinetach odnowy biologicznej. Nie jest tani, niemniej jednak polecam się na niego zdecydować, aby poczuć się bardziej rześko i młodo.

Dzięki masażowi głębokiemu możliwe jest nie tylko przywrócenie witalności skóry, ale też spowodowanie, że zaczyna ona tworzyć więcej naturalnej substancji konserwującej nasz wygląd – czyli kolagenu. Włókna kolagenowe się nie odnawiają, jednak w każdym momencie można zwiększyć ich produkcję. Wzmożone produkowanie włókien kolagenowych spowoduje zmniejszenie widoczności naszych zmarszczek, a również poprawienie kolorytu skóry.

Mimo, że masaż tego typu nie jest przyjemny (bardzo boli!), to jednak należy pomęczyć się, ażeby osiągnąć tak cudowny efekt.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz