Auto zastępcze z OC sprawcy

By in
No comments

Będąc stroną poszkodowaną w wypadku samochodowym zawsze macie prawo ubiegać się o samochód zastępczy. Jeszcze kilka lat temu zyskanie samochodu zastępczego nie było wcale takim prostym misją, gdyż należy było udowodnić konieczność posiadania auta osobowego. Aktualnie samochód osobowy uznaje się za podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego w normalnym użytkowaniu, dlatego nie musicie argumentować potrzeby jego posiadania.

Jeśli zatem wasze auto oczekuje na naprawę u mechanika, to warto pozyskać samochód zastępczy z ubezpieczeniem Wrocław. W ten sposób będziecie mogli w pełni za darmo nadal skorzystać z samochodu osobowego w trakcie okresu naprawy waszego auta. Jest to zdecydowanie niesamowicie wygodne rozwiązanie, dlatego warto wypożyczyć samochód zastępczy z OC sprawcy Wrocław.
Profesjonalna wypożyczalnia pojazdów Wrocław z chęcią zaoferuje wam doskonałe auto, które spełni wszystkie wasze wymagania. Bez wątpienia samochody dostępne w wypożyczalni są dosyć średniej klasy. Nie uda wam się wypożyczyć luksusowego auta, nawet w najlepszej wypożyczalni w Polsce. Warto też pamiętać o tym, że wasz samochód zastępczy powinien odpowiadać standardem dla waszego auta. W sytuacji wypożyczenia płaci się nie tylko i wyłącznie za samą usługę, ale także za konkretnie wybrany model auta. Ubezpieczyciel nie będzie pokrywał kosztów wypożyczenia przez was o wiele lepszego auta zastępczego, niż wasze auto. Warto zatem zdecydować się na model odpowiadający dla waszego wcześniejszego samochodu osobowego.
Źródło: samochód zastępczy z oc sprawcy Wrocław.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz