Naprawa i wymiana opon z dojazdem do klienta

By in
No comments

Bezpieczeństwo jazdy samochodem w znacznym stopniu uzależniony jest od stanu technicznego auta. Nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów są opony. Opony Szczecin są dostępne od ręki dla różnych modeli aut zarówno osobowych jak też dostawczych.

Warto mieć na uwadze też, ażeby zadbać o wymianę opon przed sezonem zimowym. Jest to warunek konieczny bezpiecznej jazdy.
Wulkanizacja z dojazdem do klienta
Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się usługa wymiany opon z dojazdem do klienta. Mobilna wulkanizacja Szczecin oferuje zarówno obieg opon zimowych na letnie, jak również letnich na zimowe. A przy tym wykonywane są prace wulkanizacyjne przy naprawie uszkodzonych opon. Skorzystanie z takiej usługi jest bardzo proste i ogranicza się tylko do jednego telefonu albo jednego maila. Klient podaje adres, pod którym w określonym terminie usługi wulkanizacyjne mają zostać zrealizowane. Są to prywatne posesje, parkingi, pobocza dróg czy komisy samochodowe. Specjalnie przygotowany samochód dostawczy z niezbędnym sprzętem dojedzie w prawie każde miejsce, które wyznaczy klient. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej kierowców korzysta z takiej sposobności. Wulkanizacja Szczecin w ramach usług oferuje też przechowywanie całych zestawów opon w magazynie, sprawdzenie stanu technicznego klocków i tarcz hamulcowych, jego także test komputerowy z fachowym urządzeniem diagnostycznym. Naprawa oraz montaż opon z dojazdem do klienta jest komfortowym rozstrzygnięciem, które umożliwia zaoszczędzić czas.

Źródło informacji: Opony Szczecin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz