Pomoc w sytuacjach awaryjnych

By in , ,
No comments

 

Z każdym rokiem ruch na naszych drogach jest coraz większy. Dostęp do samochodu ma coraz większe grono ludzi i ten trend być może przez najbliższe lata będzie postępował, bo nasycenie naszego rynku jest bez przerwy mniejsze niż w bardziej rozwiniętych krajach.

To świetna sytuacja, bo dzięki temu coraz większa ilość osób ma okazję podróżować, zwiedzać nowe miejsca, ma łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do miejsc, do których wcześniej czasem nawet nie marzyli, ażeby się wybrać.

Ale jak w każdej sprawie i ta sytuacja posiada własną ciemniejszą stronę o której niechętnie pomysłu ogromna większość kierowców.

Zwiększony ruch to na nieszczęście większe też niebezpieczeństwo wypadku, a rozmaity stan techniczny pojazdów, które przecież nie wszystkie są nowe, powoduje, że każdej osoby może zastać w trakcie jazdy przykra niespodzianka w postaci kraksy, czy awarii.

Niezbędna jest wtedy pomoc drogowa. Osoby, które przewidziały taką sposobność, korzystają w takim wypadku z ubezpieczenia assistance, dzięki któremu mogą wezwać pomoc i w współzależności od wykupionej opcji liczyć np na holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu, naprawę na miejscu, jeżeli już to możliwe, a dosłownie na pojazd zastępczy.

W gorszej sytuacji są Kobiety i mężczyźni, którzy o to nie zadbali przed podróżą. Awaryjne wzywanie pomocy, a szczególnie sytuacje w których potrzebna jest laweta, są w dużej liczbie przypadków bardzo kosztowne i mszczą się na osobach, które chciały na tym zaoszczędzić.

Na szczęście rośnie liczba osób, które zdają sobie z tego sprawę i stosownie wcześnie się przed tym zabezpieczają.

Zobacz: pomocdrogowa-przemo.pl.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz