Transfer w górach

By in
No comments

W Zakopanem i okolicach do zwiedzania jest bez liku atrakcji, niemniej jednak nie wszystkie atrakcje są dostępne w zasięgu ręki. Jeżeli do kościoła, na jakąś wystawę, czy na Gubałówkę można dojść pieszo, podobnie jak na Krupówki, o tyle już na przykład na parking pod Morskim Okiem lub na parking pod wejściem na Kasprowy Wierch należy dojechać autem bądź autobusem. Autobusy kursują wyłącznie w wyznaczonych godzinach, a jeśli pragniesz posiadać dowolność, to wykorzystaj taxi Zakopane 24.

Usługa taksówki jest z całą pewnością bardziej wygodna. Co prawda za taksówkę zapłacisz więcej, ale dowiezie cię w Zakopanem w każde miejsce.
Możesz korzystać zarówno z taksówki osobowej, jak i z busa dla zorganizowanych grup liczących kilka osób. Wyjazd w obrębie Zakopanego nie jest długa. Prawdopodobnie że panują niekorzystne warunki, wówczas się nieco wydłuża. Gdy warunki są rzeczywiście bardzo dobre, to wyprawa trwa bardzo szybko. Taxi Murzasichle oraz dodatkowo do innych miejscowości w Zakopanem i w okolicach kursuje poprawnie przez cały dzień. Usługa jest dostępna 24h na dobę. Tu właściwie każdy przewóz osób Zakopane może być zrealizowany z pomocą doświadczonych taksówkarzy będących mieszkańcami tego regionu. Podróż z takim taksówkarzem pozwala nam też na poznawanie okolicę, dlatego że taksówkarz w znaczącej liczbie przypadków wskazuje nam ciekawe miejsca i opowiadał o każdym kilka słów. Dzięki temu możemy się poczuć, jakbyśmy byli na wycieczce z przewodnikiem, a nie jak w taksówce. Taka ewentualność naprawdę dodaje znaczenia tej formie podróżowania. Podróżujesz, a jednocześnie czegoś się dowiadujesz.
Źródło: Taxi Murzasichle.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz