Wycena auta po wypadku

By in
No comments

Jeżeli uczestniczyliśmy za granicą w zdarzeniu takim jak wypadek czy też kolizja, to z całkowitą czyli stu procentową pewnością warto skorzystać z fachowej pomocy, która będzie dotyczyła między innymi oględzin powypadkowych uszkodzonego auta. Rzeczoznawca BERLIN oferuje też usługi w zakresie opiniowania a także wykonywania ekspertyz technicznych samochodów uczestniczących w niebezpiecznych zdarzeniach takich jak wypadki i kolizje oraz stłuczki na terenie Niemiec.
Usługi polskiego rzeczoznawcy samochodowego – na co zwrócić uwagę?
Polski rzeczoznawca Berlin oferuje kompleksowe usługi na rzecz kierowców pochodzący z Polski, którzy uczestniczyli w zdarzeniach takich jak wypadki na terenie Niemiec, a zatem np Berlina.

Warto pamiętać o tym, że zgodnie z prawem osoba poszkodowana w takim zdarzeniu ma prawo skorzystać z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego, który zajmie się między innymi wydaniem opinii technicznej uszkodzonego samochodu, ale również kalkulacją szkód czy też wykonaniem kosztorysu związanego z likwidacją szkód powstałych w samochodzie w wyniku zdarzenia drogowego. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że kolizja w Belinie odszkodowanie powinno być wypłacone adekwatnie do poniesionych strat zarówno inwestycyjnych jak też osobowych a zatem np związanych z urazami czy również utratą zdrowia. Co najbardziej istotne takie odszkodowanie trzeba się nie tylko i wyłącznie kierowcy, ale też pasażerom auta, którzy znajdowali się w samochodzie podczas zdarzenia. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że tacy rzeczoznawcy dzięki specjalistycznej wiedzy wykonują ekspertyzy i opinie techniczne a także kalkulację szkód powypadkowych.

Sprawdź tutaj: Polski rzeczoznawca Berlin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz