Pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera

By in
No comments

Obecnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset złotych w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych zaprojektowanych przez dewelopera. Przy tak wielkiej inwestycji najczęściej liczy się właściwie każdy grosz i teraz po prostu nie posiadamy środków inwestycyjnych na naprawianie błędów dewelopera.

Oprócz tego nie wy jesteście wszakże za nie odpowiedzialni. Na nieszczęście polskie prawo jasno wskazuje, że jeżeli już podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli posiadać żadnych reklamacji do dewelopera. Warto zatem na oficjalny odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W tak zaistniałej okoliczności deweloper nie będzie miał wyjścia, jedynie przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. O ile nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to bez wątpienia i tak bardzo szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Na nieszczęście wtedy będzie już zdecydowanie za późno, ażeby zgłaszać którekolwiek reklamacje do dewelopera. Warto więc należycie uprzednio się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tyś. pln w idealnym stanie technicznym jest ich zasadniczym obowiązkiem.
Polecamy: Odbiór techniczny mieszkania Szczecin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz