Adwokat do spraw rodzinnych

By in
No comments

Stojąc przed ślubnym kobiercem każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Na nieszczęście, niemniej jednak życie pisze różne scenariusze i po kilkunastu latach związku, mimo wielkiej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe nigdy nie są łatwe, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który trzeba podzielić.

Dodatkowo są wszak dzieciaki, którym trzeba nadal zagwarantować stabilizację. Jeżeli wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona złotych, to zdecydowanie ma co korzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony adwokat Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was rezultatem. Orzeczenie o winie jest najważniejsze do dalszego podziału majątku , a ponadto w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieciaki mają prawo do alimentów nie tylko i wyłącznie na dzieci, niemniej jednak również na siebie. Adwokat Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam uzyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, aby była ona wstanie utrzymać aktualny poziom własnego życia. Oczywiście z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieci , a oprócz tego na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest pensji. O ile wasz już niemal były mąż posiada wysokie wynagrodzenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko dla dzieciaki, niemniej jednak też dla siebie. Te pieniądze na pewno wam się przydadzą i będziecie mogli je poświęcić na dalszą wiedzę waszych dzieciaki.
Więcej: adwokat wodzislaw slaski rozwod.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz