Wspaniałe imprezy z Techno wracają

By in , ,
No comments

Mekka fanów muzyki techno w Warszawie ponownie działa! Chodzi naturalnie o Instytut, legenda polskiego Clubbingu, którego przerwa od imprezowania trwała aż dziesięć długich lat..

W latach 2000-2005 agencja Groove Control z dużym rozmachem organizowała najlepsze imprezy techno w Polsce. Właściwie Groove Control było popularyzatorem imprez Techno w Polsce, a artyści, którzy gościli wówczas za deckami to m .in. James Ruskin, Luke Slater, jeff Mills, Claude Young czy Josh Wink.

Obiekt, w którym przygotowywane były imprezy to działające Laboratorium Wysokich Napięć, czyli Instytut Energetyki, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mory 8. Rewelacyjne miejsce z ogromnym generatorem udarów 5MV, który jest w stanie produkować pioruny. Przez Instytut przewinęło się tysiące prawdziwych fanów. Miejsce, które działa jako instytucja badawcza, kilka razy w roku zamieniało się w ekstra.

Setki osób z uśmiechem wspominały wcześniejsze imprezy. I tak, po 10 latach pauzy, 9 października 2015 r Instytut powrócił. Wielki powrót uświetniła obecność takich gwiazd muzyki techno jak: Kaiserdisco, Joel Mull, Cari Lekebusch, Tumult Hands.

Goścmi byli nie tylko doskonale wszystkim znani bywalcy lecz także nowe twarze. Można śmiało stwierdzić, ze Impreza odniosła sukces.

Kolejny Instytut przybliża się nieuchronnie, docelowo będą to 2 imprezy w ciągu roku. Organizatorzy w napięciu trzymają fanów z informacją dotyczącą daty oraz nazwisk artystów.

Impreza techno, czy konkretnie Instytut – techno in Warsaw wzbudza wielkie emocje. Czy można w prosty sposób odpowiedzieć na pytanie czy Techno wraca? Czy industrialne wnętrza ekstra imprezowni na uboczu Warszawy nadal będą przyciągać setki, tysiące ludzi..? Przekonamy się wkrótce.

Agencja Groove Control to rzetelna firma, która wierna Techno zrobi wszystko aby Instytut nadal utrzymywał najwyższy poziom muzyczny oraz zagościł na stałe jako ikona muzyki Techno. Naturalnie trzymamy kciuki.

Strona www: instytut energetyki.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz