Blog pilkarski

By in
No comments

W Internecie funkcjonuje wielu użytkowników w sposób biernych jak i aktywny. Ci któzy chcą coś zostawić po sobie lub pokazać innym rejestrują blogi internetowe i opisują to co ich interesuje. Zaznaczają swoje zdanie w jakimś temacie i często poddają je do oceny innych osób.

Na takich portalach ludzie publikują własne wspomnienia lub zdania na jakiś określony temat, często analizują wyrany problem lub dokonują ocen. W wielu przypadkach miejsce na nich poświęcają swoim pasjom. Przykładem takiego ma możliwość być Crohn blog. Nie brakuje i blogów o innej tematyce. W zasadzie blogi w sieci podejmują wszystkie możliwe tematy, o jakich mżna napisać. Nie ma w tym naturalnie przesady – w większości przypadków.
Dla wielu osób prowadzenie takiego bloga jest jak nałóg. Takie osoby publikują wpisy niemal każdego dnia. Pisza tam o wszystkim, co ichniejszym spotyka. Jeżeli są kibicami, to publikują na nich własne wrażenia po obejrzanym meczu, analizy sportowe i spostrzeżenia. W wielu przypadkach wzbogacają je samodzielnie zrobione zdjęcia. A ichniejszym moderatorzy miewają bardzo różnorakie ksywki. Crohn, blady czy wszelkie inne kombinacje. Zdarza się, że ludzie, którzy prowadzą blogi czy mają inne strony internetowe przedstawiają się z imienia i nazwiska. Wtedy zależy im na tak dokładnej identyfikacji. Robią to celowo. Jeżeli już na ich stronie pojawia się groundhopping to na pewno ma on jakieś znaczenie dla osoby, która się na niego powołuje. Prawie każde działanie w sieci posiada konkretny cel i jej użytkownicy ze starannością zdają sobie z tego sprawę. Oprócz tym, o ile w sieci chce się coś osiągnąć, to należy posiadać ku temu odpowiednie narzędzia. Nie posiada znaczenia czy tematem takiej strony będą wspomnienia kibica czy sylwetki piłkarzy. Wszystko posiada czemuś służyć. Taka jest zasadnicza idea istnienia w sieci.
Więcej: Crohn.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz