Idealne miejsce na tanie wakacje

By in
No comments

Według jakiś czas temu opublikowanych badań, co raz w dodatku Obywateli polski decyduje się na zainwestowanie swoich środków inwestycyjnych w wakacje zagraniczne. Obecnie wakacje zagranicą kosztują praktycznie tyle samo, co w Polsce. Oczywiście dotyczy to raczej tańszych, zagranicznych miejsc.

Wakacje we Włoszech lub we Francji wciąż są dość kosztowne i z całą pewnością wydacie na nich więcej pieniędzy, niż wyjeżdżając na tydzień nad Morze Bałtyckie. Albania jest natomiast dość niedrogim oraz pięknym krajem, który posiada wiele do zaoferowania. Jeżeli zatem poszukujecie ciekawego i dość taniego miejsca na wakacje, to warto wybrać się do Albanii.
Stolica Albanii Tirana cieszy się coraz większą popularnością pośród europejskich turystów. Albania jest wciąż dość niedocenianym krajem, dlatego nie musicie obawiać się wszechogarniającego natłoku turystów. Będziecie więc mogli udać się na spokojne i dość tanie wakacje odwiedzając naprawdę bardzo ciekawy kraj. Decydując się na się na wakacje do Albanii możecie zdecydować się na zwiedzanie zabytków, przepięknych rezerwatów przyrody albo spędzić cały tydzień na plaży. Dla wielbicieli gorącego słońca , a ponadto przyjemnej, morskiej bryzy ten kraj jest wymarzonym miejscem podróży. Albania jest dość nieodkrytym, europejskim rajem, dlatego ceny na plażach nie są zbyt wysokie. Turystów na plażach jest także o wiele mniej, niż we Włoszech albo w Hiszpanii. Na pewno wasze zagraniczne wakacje w Albanii przypadną wam do gustu i będziecie z nich równie zadowoleni, jak z tygodnia wakacji w Hiszpanii.
Polecana strona: Tirana.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz