Każdy marzy o niesamowitych wakacjach

By in
No comments

Z nami możesz zabrać swojego pupila w każdą trasę. Będzie podróżował bezpiecznie i komfortowo, w kabinie lub w części ładunkowej. Zarezerwuj własną podróż z wyprzedzeniem i upewnij się, że masz wszystkie wymagane dokumenty podróżne.

 W współzależności od miejsca docelowego obowiązują różne zasady i przepisy dotyczące podróżowania samolotem ze zwierzętami. Dlatego zarezerwuj swoją podróż z wyprzedzeniem i przedstaw oryginalne wersje dokumentów swojego zwierzęcia. Należą do nich dokumenty importowe, eksportowe i tranzytowe oraz jego świadectwa zdrowia i szczepień. Jeżeli już zwierzę nie zostanie wpuszczone do danego kraju, ponieważ nie miało wymaganych szczepień, właściciel musi zapłacić za loty powrotne.
 
Komfortowe podróżowanie
Wszystkie zwierzęta, w tym koty, psy, zwierzęta egzotyczne i gady, muszą być zabezpieczone przed szkodami i urazami podczas podróży lądowej, powietrznej albo morskiej. W każdym momencie warto sprawdzić stan zdrowia zwierzęcia przed każdą dłuższą podróżą, by upewnić się, że jest ono zdolne do podróży. Świadectwa zdrowia albo inne dokumenty mogą być wymagane, gdy zabierasz swojego zwierzaka na pokład samolotu albo do innego kraju. Dowiedz się, co jest wymagane z wyprzedzeniem. Transportery dla zwierząt domowych muszą być wystarczająco bardzo duże, aby zwierzę mogło wygodnie położyć się, obrócić i stanąć w naturalnej pozycji. Transporter powinien być bezpieczny, by zwierzę nie mogło uciec albo zostać zranione, ale jednocześnie zapewniać odpowiednią wentylację. Transporter dla Twojego zwierzęcia powinien być bardzo dobry dla gatunku zwierzęcia, które przewozisz. Na przykład węże i inne gady wymagają innego rodzaju transportera niż kot albo pies. Jeżeli już nie jesteś pewien, jakiego rodzaju transportera powinieneś użyć dla własnego zwierzęcia, porozmawiaj z lekarzem weterynarii. Wakacje z pupilem to wspaniały pomysł, ale warto zdawać sobie sprawę aby nasze zwierzątko czuło się w każdym momencie komfortowo.
Sprawdź również informacje na stronie: ile trwają wakacje w USA.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz