Parking przy lotnisku Wrocław

By in
No comments

Wiele osób zastanawia się, na jaki środek transportu zdecydować się, wybierając się na lotnisko. Część osób wybiera rozwiązanie najtańsze, czyli eskapada komunikacją miejską, czyli autobusem. Niełatwo jednakże zaliczyć ten sposób do komfortowych a także szybkich.

Wygodniejszym sposobem na 100 procent jest wyprawa taksówką, niestety wiąże się to ze sporymi kosztami. Najwygodniejszym a także stosunkowo tanim sposobem jest eskapada własnym samochodem, który można pozostawić na parkingu zlokalizowany niedaleko lotniska.
Parkingi w sąsiedztwie lotniska – co warto mieć świadomość tego?
Przede wszystkim powinno się podkreślić, że lotnisko wrocław parking zapewnia swoim klientom całodobową ochronę, która pełniona jest przez profesjonalnych ochroniarzy. Prócz tego obiekt monitorowany jest przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. To jednakże nie wszystkie zabezpieczenia, jakie zostały wprowadzone dla ochrony mienia pozostawionego na terenie parkingu, ponieważ parking jest całkowicie ogrodzony za pomocą specjalnego wysokiego muru. Wjazd i wyjazd z parkingu może się odbywać jedynie przez bramę. Prócz tego, wrocław lotnisko parking zapewnia wygodne miejsca postojowe. Plac jest zadbany, czysty a także równy. Warto też wspomnieć, że parking przy lotnisku wrocław daje możliwość swoim klientom bezpłatny transfer na lotnisko, jak także po podróży z lotniska na teren parkingu. Możemy też wybrać się spacerem na lotnisko, ponieważ jest to odległość zaledwie 800 m. Co więcej, płatność za usługę jest realizowana dopiero po jej zakończeniu, czyli po naszym powrocie z podróży.

Sprawdź również informacje na stronie: parking lotnisko Wrocław.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz