Zakres usług geodezyjnych – zobacz

By in
No comments

Usługi doświadczonego geodety są potrzebne między innymi przy planowanych budowach. Wykonanie pomiarów działek i gruntów jest niezbędnym elementem przed rozpoczęciem każdej inwestycji dotyczącej budynków czy infrastruktury kolejowej, drogowej lub mostowej. To dzięki geodetom prace mogą w ogóle ruszyć.

Geodeta – jak wybrać?
Przede wszystkim kierować się jakością, a więc wybierać doświadczonych geodetów, którzy mają na rynku ugruntowaną pozycję. Pomorski geodeta powinien świetnie orientować się w okolicznym terenie i sprawnie się po nim poruszać. Nie można zapominać, że jest to praca wymagająca obecności na miejscu, a zatem praca w terenie. Sprawność i dokładność wykonywania obowiązków przekłada się na efekt ostateczny inwestycji, warto zatem wybrać firmy z doświadczeniem. Biuro geodezyjne GeckoGeo ma w swoich szeregach tylko profesjonalistów z wieloletnim stażem, którzy do swoich obowiązków podchodzą z najwyższą starannością.
Do obowiązków biura geodezyjnego powinno się kompleksowa obsługa inwestycji, na którą składa się: opracowywanie map projektowych, wykonywanie pomiarów objętości mas ziemi, wytyczenia obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu czy podziały nieruchomości. Ponadto geodeci dokonują także pomiarów ziem przeznaczonych pod uprawy, które są włączone do systemu dopłat unijnych. Geodeta z Nowego wykona dla nas też właściwie każdy rodzaj pomiaru geodezyjnego a także pomoże w rozgraniczeniu nieruchomości. O ile więc potrzebujemy precyzyjnych geodezyjnych pomiarów, warto zwrócić się do fachowego biura geodezyjnego.
Polecamy: Geckogeo.pl.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz