Pralnia chemiczna rozwiązaniem na trudne plamy

By in , ,
No comments

 

Tradycyjne pranie nie do końca usuwa wszystkie zanieczyszczenia, jakie powstają w materiałach. Choćby można mieć w domu najlepszy proszek, to natomiast są rzeczy, które wymagają innych środków, na przykład. dywany.
Dywan to rzecz znajdująca się w każdym domu, zatem najwięcej pralni zajmujących się tym aspektem znajduje w stolicy – wystarczy zresztą wpisać do wyszukiwarki słowo kluczowe „pranie dywanów Warszawa”, aby odnaleźć liczącą kilkadziesiąt tysięcy rezultatów listę. Czyszczenie dywanów odbywa się za pomocą fachowego sprzętu, np. elektroszczotki, szorowarki tarczowej, a następnie płukane w specjalnych środkach chemicznych. Gwarantuje to likwidację wszystkich pasożytów i innych drobnoustrojów, jakie mogą znajdować się w tkaninie. W większości wypadków czyszczenie dywanów wymaga przywiezienia danego do firmy, w minimalnej liczbie przypadków odbywa się to bezpośrednio w domu klienta.
A co z ubraniami? Tu specjalistyczne czyszczenie jest również popularne, co można sprawdzić poprzez wpisanie do wyszukiwarki słowa kluczowe „pralnia chemiczna Warszawa”. Taka firma para się dokładnym czyszczeniem ubrań. Pranie tego typu różni się od powszechnego zastosowaniem specjalnych, niedostępnych w sklepach środków chemicznych, które poprzedza specjalistyczne usuwanie plam. Na końcu wykonywane jest prasowanie garderoby żelazkiem parowym, co gwarantuje idealne ułożenie faktury.
A jaki jest koszt takich operacji? Z całą pewnością czyszczenie dywanów wychodzi znacznie drożej niż ubrań, jednak kreuje się je raz na dłuższy czas. Cena uzależniona jest m.in. od powierzchni do oczyszczenia. Ubrania są znacznie tańsze i koszt tego rodzaju usługi zaczyna się już od paru PLN.

Zobacz: pralnia chemiczna.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz