Plany, plany, plany

By in
No comments

Jeśli chodzi o ślub i wesele, bardzo dobrze jest planować, a najlepiej zacząć to robić bardzo wcześnie. W innym razie, ogrom wydatków, spraw do załatwiania, nas wykończy. Najlepiej stopniowo, etapami, dokonywać poszczególnych decyzji, z rozwagą i bez pośpiechu, to gwarantuje nam udane transakcje i udane przyjęcie. Wszelki pośpiech, spontaniczne decyzje, nie całkiem przemyślane, nie są wskazane, wręcz zabronione. Mam tą pewność, gdyż sama przez to przechodziłam i popełniałam takie błędy. W pośpiechu i roztargnieniu, częściej można popełnić jakiś błąd, dokonać złej decyzji, czego powinniśmy unikać, szczególnie jeśli chodzi o nasz ślub. Czekamy na ten dzień całe życie, jest to jeden z najważniejszych momentów, nie możemy dopuścić, by coś zachwiało naszą równowagę w tym dniu i żeby coś się nie udało. Dlatego musimy dokonać wszelkich starań, poruszyć niebo i ziemię i postarać się, aby ten dzień był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Fotografia Ślubna z pięknym krajobrazem w Kielcach
Foto wykonane przez nasdwoje.com.pl

Co najpierw?

Gdy mamy już ustalony termin, radzę pomyśleć o domu weselnym, gdzie odbędzie się nasze przyjęcie. Nieprosty to wybór, gdy tak wiele sal weselnych jest wybudowanych, jednak musimy wybrać taką, która odpowiada naszym kryteriom. Zasadnicza sprawa, sala musi pomieścić naszych gości, nie powinno być ciasno, każdy powinien móc wygodnie siedzieć i swobodnie wstać.

Najważniejsze – fotograf

Wg mnie, najważniejsza jest kwestia fotografa. To jego praca zostanie doceniona przez następne pokolenia, to pamiątki jego pracy zostaną naszymi wspomnieniami. Jest więc to bardzo ważny aspekt naszego ślubu, jak i również wesela. Pytanie tylko, gdzie znaleźć porządnego fotografa? Odpowiedź: w Internecie. Wyszukiwarka Google stwarza nam wiele możliwości i ułatwia życie, na każdym kroku. Tak jest też w tym przypadku, wystarczy wpisać ‚fotograf ślubny’, a otrzymamy potrzebną nam wiedzę. W trakcie naszych poszukiwań, znaleźliśmy parę NasDwoje, która wysoko była na słowo fotografia ślubna Kielce. Tak więc zbytnio się nie naszukaliśmy, bo od razu wiele przemawiało za tym aby spotkać się z tą Parą i sprawdzić dodatkowe portfolio które nas przekonało do wyboru.

Gdy już mamy salę, możemy zacząć rozglądać się za zespołem. Powinien być to dobrze znany band, z dobrą reputacją, grający fajną muzykę, przy której będą się bawić wszyscy obecni goście.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz