Najlepsze klipsy antykradzieżowe

By in
No comments

Kradzieże w sklepach są wciąż prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Polacy są niestety bardzo pomysłowi i ciężko jest upilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tyś. pln.

Są to de fakto olbrzymie pieniądze, zatem nic w tym dziwnego, że właściciele sklepów coraz dodatkowo inwestują swoich środków finansowych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy doskonale sprawdzają się na ubraniach , a dodatkowo elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania specjalistycznego urządzenia jest bardzo trudne, dlatego jest to zdecydowanie bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia stosownej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu w tej samej chwili włączy się alarm. Na nieszczęście bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego potrafią się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, ale i tak bramki w połączeniu z klipsami są obecnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego swoje pieniądze.
Więcej informacji na stronie: bramki antykradzieżowe.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz