Skup odzieży

By in , ,
No comments

 

Jak co roku w sklepach aktualnie zaczęły się wyprzedaże. Ogrom ubrań, sprzętów poprzeceniany w zdecydowanej większości przypadków dosłownie o 70-80% od ceny początkowej. Wyprzedaże potrwają do lipca, choćby można dosłownie w sierpniu odkryć ostatnie sztuki ubrań z przecen. Bardzo dużo ubrań zostanie nie sprzedanych, z powodu braku rozmiaru, niemodnego fasonu czy powszechnego braku chętnych na zakup. Skup odzieży posklepowej rozwiązuje problem zalegających ubrań w sklepach. Mamy potem sposobność nabyć odzież w outletach po znacznie niższej cenie, w zdecydowanej większości przypadków za bezcen. Skup odzieży posklepowej Warszawa, Kraków czy nawet Wrocław nie jest nowym zjawiskiem.

W aglomeracjach bardzo dużo jest też miejsc, gdzie odbywa się skup odzieży używanej, którą potem można nabyć w sklepach z używaną odzieżą.

Coraz w ogromnej liczbie przypadków można zakupić ubranie również przez internet, na aukcjach internetowych a również na serwisach z ogłoszeniami.

Dla osób chcących wyglądać ciekawie, poszukujących ubrań za symboliczną złotówkę, często markowych lub niedostępnych w dawnych latach w naszym państwie takie miejsca są prawdziwą kopalnią skarbów.

Rybaczki za kilkanaście groszy, płaszcz za 20 złotych, kurtki skórzane jakie już dziś nie są produkowane, takie perełki można znaleźć z sklepach profesjonalnie zajmujących się skupem i sprzedażą odzieży używanej.

Z moda bywa tak, że co parę a nawet paręnaście lat wracają do łask te same wzory, należy wówczas poszukać nieszablonowych strojów w szafach dziadków albo aktualnie w secondhandach. Można odnaleźć przykładowo. ładną suknię Diora za kilkadziesiąt zł, które nie powstydziłby się żaden dzisiejszy projektant.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz