Gęste włosy w kilka minut

By in
No comments

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda dziewczyna, jednak osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak w rzeczywistości nie mamy za bardzo na to wpływu. Właściwie każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych , a ponadto mamy zapisaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, nawet jeżeli zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset złotych.
Jeśli jednak pragniecie posiadać przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Aktualnie na naszym rynku znajdziecie wysokiej jakości doczepy zrealizowane z naturalnych włosów, które będą perfekcyjnie komponować się z waszymi włosami. Warto natomiast najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Forma Clip in sprawdzi się wspaniale dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów stale. Przy tej metodzie będziecie mogli w każdej sytuacji odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Metoda Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i tylko fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z tych metod posiada swoje plusy i minusy i tak de fakto wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą wykonane z naturalnych, wysokiej jakości włosów. Jedynie przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Więcej: Tape on.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz