Materiały dla każdego gabinetu stomatologicznego

By in , ,
No comments

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres swojego istnienia para się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych , a ponadto protetycznych. W jej katalogu usług/produktów znajdują się rzeczy, które powinien mieć pod ręką właściwie każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest po prostu niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w ofercie firmy to między innymi wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne uzupełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Pośród materiałów protetycznych wyszukać można takie jak kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne mają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ichniejszym praktycznie.
Poza wymienionymi dostępne są także materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe oraz dodatkowo licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać atrakcyjne je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep online firmy znajduje się w trakcie tworzenia i tą droga nie można poznać oferty.
Należy podkreślić, ze firma pokazuje się przeważnie na sympozjach tematycznych oraz wystaw, dzięki czemu można spostrzec jej ofertę na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane zostały tu dość pobieżnie, natomiast poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej szczegółów na ich zagadnienie.

Zobacz tutaj: materiały dentystyczne.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz