Auto detailing – oferta dla Ciebie

By in
No comments

Marzy ci się by Twoje auto znów wyglądało jak nowe? Dobrze trafiłeś! Nasza firma zajmuje się Auto Detailingiem w Łodzi i chętnie wyczyści Twój samochód. Warto wspomnieć, iż nie jest to zwyczajne sprzątanie, lecz jak sama nazwa mówi sprzątanie detailingowe. Polega na między innymi ceramicznym zabezpieczeniu lakieru, korekcie lakieru, powłokach zabezpieczających a także zabezpieczeniu lakieru folią PPF.

Ażeby przybliżyć Ci naszą ofertę, postaram się pokrótce opisać, czym zajmuje się która usługa.
Powłoki ceramiczne Łódź – polega na założeniu powłoki na samochód, której celem jest odpychanie błota, ptasich odchodów czy dosłownie soków z drzew. Przedłuża żywotność lakieru nawet do 5 lat a także ułatwia codzienną pielęgnację auta, ponieważ łatwo usuwa zabrudzenia.
Folie PPF Łódź – nałożenie folii PPF to na prawdę dobry pomysł dla osób używających samochodów jedynie w mieście, ale też dla tych, którzy na prawdę bardzo często jeżdżą oprócz miastem przy niezbyt dobrych warunkach np. pogodowych czy drogowych. Folia PPF jest bezbarwna, co za tym idzie niewidoczna po założeniu. Jej zadaniem jest chronienie lakieru znajdującego się pod folią oraz zabezpieczanie delikatnych detalów samochodu przed ewentualnymi uszkodzeniami.Powłoki zabezpieczające Łódź – powłoki zabezpieczające dzielą się na 3 rodzaje. 1. Powłoki polimerowe, inaczej sealanty, to woski syntetyczne, które tworzą powłoki o odpowiednich parametrach użytkowych. Gwarantują ochronę przed promieniowaniem UV oraz wysoką temperaturą. Chronią samochód przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Ich trwałość to około 3 do 6 miesięcy.dwie. Powłoki ceramiczne różnią się tym od polimerowych, że ich warstwa jest połyskliwa, grubsza i twardsza, dzięki czemu dużo lepiej chroni przed wymienionym wyżej promieniowaniem UV, ale co więcej zmniejsza przyczepność brudu do samochodu. Trwałość tej usługi wynosi nawet do 5 lat!3. Powłoki kwarcowe to trójkomponentowe zabezpieczenie karoserii, które oprócz chronienia przed UV i zanieczyszczeniami chroni również przed deszczem oraz drobnymi rysami. A przy tym dodaje połysk lakierowi. Jej trwałość wynosi mniej więcej 24 miesięcy.
Warto być świadomym, że nie są to wszystkie usługi w naszym warsztacie. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się znacznie więcej, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę Auto Detailingu Łódź.. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Polecamy: detailing łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz