Skup samochodów osobowych

By in
No comments

Po kilkunastu latach użytkowania samochodu osobowego niestety, ale warto zastanowić się o zakupieniu nowego samochody. Teraz powstaje natomiast pytanie, co zrobić z waszym starym samochodem osobowym. Sprzedanie tak starego auta jest praktycznie niemożliwe, dlatego zostają wam tylko 2 możliwości.

Pierwszą z nich jest zezłomowanie waszego samochodu osobowego. Na nieszczęście, niemniej jednak za zezłomowanie należy zapłacić i to nie niedużo. Najczęściej zezłomowanie samochodu osobowego wiąże się z poniesieniem kosztów w wysokości kilkuset zł. Bez złomowania nie jesteście wstanie wyrejestrować waszego samochodu, więc musicie wciąż płacić za jego ubezpieczenie. Istnieje jednakże drugi sposób, czyli skup pojazdów Śląsk.
Praktycznie każdy samochód osobowy nadaje się na skup, gdyż pracownicy tej placówki zawsze wynajdą część, które będzie można sprzedać po okazyjnej cenie. Skup aut Katowice wypłaci wam na pewno co najmniej kilkaset zł za wasze auto, jeśli znajdzie w nim sporo części, które będą nadawał się do dystrybucji. Z jednej strony nie jest to zawrotna suma, ale co najmniej uda wam się pozyskać troszkę dodatkowych środków finansowych i unikniecie wydatków związanych ze złomowaniem. Sprzedanie wszystkich części byłoby dla was niezwykle trudne, gdyż nie znacie kupców, którzy bardzo chętnie kupują je do swoich warsztatów samochodowym. Oprócz tego i tak byście musieli potem zapłacić kilkaset pln za zezłomowanie waszego samochodu osobowego, by wypowiedzieć umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.
Zobacz także: skup samochodów Śląsk.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz