Jak dobrać idealne kwiaty?

By in , ,
No comments

W bardzo wielu sytuacjach wybierając bukiet dla ukochanej chłopcy i dziewczęta albo nabywając kwiaty na specjalną okazję, nie wiemy, od czego rozpocząć kompozycję. Należy wiedzieć, że różnorodne gatunki kwiatów mają swoją symbolikę i sprawdzają się w konkretnych sytuacjach. Taka znajomość umożliwi nam też uniknąć popełnienia gafy, na przykład. przy wręczaniu wybrance serca żonkili symbolizujących nieodwzajemnioną miłość.

Do ślubu najbardziej sprawdzą się lilie, orchidee albo białe róże. Ażeby złożyć gratulacje lub podziękować, polecam wybrać kompozycję złożoną z żonkili , a ponadto różowych róż. Tulipany i bratki z kolei to kwiaty niezobowiązujące, perfekcyjne dla posiadamy albo babci. Stokrotki kojarzące się z niewinnością nadadzą się na narodziny dziecka, zaś gerbery możemy wręczyć jako wyraz szacunku dla przyjaciela. Jeżeli już szukamy czegoś mniej pospolitego, dobrym wyborem będzie słonecznik symbolizujący lojalność. Dla pierwszej miłości perfekcyjna będzie fioletowa róża. Uwaga natomiast na te kwiaty w żółtym odcieniu! Ten jasny kolor wyraża zazdrość i złe uczucia. Starajmy się ichniejszym unikać – pomimo swojego śliczna mogą sprawić przykrość obdarowanej osobie.

Jeżeli już jednakże mamy sugestie co do naszego wyboru, warto zasugerować się wiedzą i radami osób pracujących na co dzień z kwiatami. Kwiaciarnia internetowa Warszawa realizuje kilka zamówień na przeróżne okazję, poczynając od Dnia Babci, Dnia Matki, poprzez urodziny lub imieniny, kończąc na zakończeniu roku szkolnego. Bukiety ślubne Warszawa są komponowane w zgodzie z życzeniem klienta. Wspaniałym pomysłem na sprawienie najbliższej osobie niespodzianki jest również dostawa kwiatów Warszawa.

Sprawdź również: kwiaty Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz