Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

By in , ,
No comments

Sprzątanie łazienki powinno zacząć się od usunięcia kurzu z podłogi, dywaników, a również z lustra i ścian , a dodatkowo z pewnością z wanny, bo wanna wbrew pozorom także się kurzy. Następnie należy umyć wnikliwie ścianki brodziku.

Poprzednio niewątpliwie trzeba poukładać przedmioty, w które w łazience lezą zdarza się, że bez ładu i składu po całkowitym tygodniu wykorzystywania łazienki.

Jeżeli sprzątanie łazienki przeraza nas, możemy wynająć firmę, która zajmie się sprzątaniem mieszkania: firma sprzątająca Praga Południe ma możliwość zająć się naszą łazienką raz na tydzień, kiedy ze starannością ją posprząta. Praktyka pokazuje, że sprzątanie raz na tydzień wystarcza. Raz na miesiąc możemy wyczyścić swoje dywany. Tutaj również ma możliwość pomoc nam firma sprzątająca oferująca pranie wykładzin.

Powracając jednak do czyszczenia łazienki – trzeba użyć odpowiednich środków czyszczących do ubikacji, które są dostępne w każdym supermarkecie. Płyn należy wlać do ubikacji i rozkładnie rozprowadzić go szczotką. Poleca się unikanie wlewania płynu i zostawiania na jakiś czas w toalecie, bo to nie będzie gwarantowało nam czystości toalety. Po tym jak rozprowadzimy płyn szczotką po pełnym sedesie, należy zostawić szczotkę w ubikacji. Dzięki temu pozbędziemy się bakterii i wirusów ze szczotki.

Wannę w łazience każda firma sprzątająca Warszawa myje za radą gąbek, a nie szczoteczek. Wszystko dlatego, że wanny akrylowe mocno niszczą się pod wpływem szorowania. Do mycia wanien konieczne jest wykorzystanie żelu, a nie środka ścierającego w granulacie lub w kamieniu.

Więcej: pranie wykładzin Praga południe.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz