Dzień Dziecka

By in , ,
No comments

Zbliża się wielkimi krokami i spędza sen z oczu zapracowanym rodzicom. Na całym świecie 1 czerwca to Dzień Dziecka i na całym świecie dzieci wolą by był on przyjemny, wesoły i niezapomniany.

Drodzy rodzice- najwyższy czas na intencja, jaki prezent na Dzień Dziecka sprawić indywidualnej pociesze. Wiadomo, że niespodzianka dla dziecka uzależniony jest od wielu czynników. Od płci, zainteresowań, wieku.

Nie kupimy małemu dziecku tego samego, co ucieszy nastolatka i odwrotnie. Prezenty na Dzień Dziecka nie powinny być przypadkowe. Powinny być przemyślane i mądre. Najczęściej są one dowodem na to, jak bardzo znacie swoje dziecko. Wystarczy chwila wątpliwości, rozmowy, obserwacji, a będziecie mieć świadomość tego, jaki prezent na Dzień Dziecka będzie idealny dla waszego kilkulatka czy również nastolatka.

A kto powiedział, że prezenty na Dzień Dziecka to muszą być przedmioty, gadżety? Może nasz dziecko w tej chwili marzy o dniu spędzonym z wami rodzice, ma możliwość marzy o waszej uwadze, zainteresowaniu się nim, posłuchaniu co posiada do powiedzenia?

Zamiast najnowocześniejszego smartfonu ma możliwość bardziej odpowiednim prezentem na Dzień Dziecka będzie wspólne wyjście do kina albo wycieczka rowerowa?

Innym wariantem prezentów na Dzień Dziecka dla starszych pociech są te ekstremalne, szalone, a jednocześnie spełniające marzenia nastolatka. Lot balonem, skok ze spadochronu, skok na bungie. Wzbudzają one strach rodzica, niemniej jednak z całkowitą czyli stu procentową pewnością zostaną niezapomniane przez dziecko.

Prezenty na Dzień Dziecka to nic strasznego drodzy rodzice. Przyjrzyjcie się swoim dzieciom, wsłuchajcie się w nich, zaobserwujcie czym się interesują. I pamiętajcie, że każdy prezent na Dzień Dziecka jest cudowny, bo to prezent od was.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz